vytvořil: Martin Drobny (A)

Superfinále sezóny 2017/18 již tuto neděli 17.6. na Ládví!

Dobrý den,

 

již tuto neděli nás čeká superfinále pražské junior beachligy. Finále proběhne souběžně s turnajem SuperCup. Díky tomu se děti mohou těšit na výraznou diváckou podporu, autogramiádu Kristýny Kolocové a Michaly Kvapilové a po svém turnaji se rovnou kouknout na nejlepší plážový volejbal v Česku.

 

Souběžné pořádání 2 turnajů má samozřejmě i stinné stránky. Rádi bychom Vás upozornili na několik omezení, které budou platit v neděli v areálu Beachklubu Ládví.

 

  1. Pro vstup do areálu je nutné mít platnou vstupenku v hodnotě 200 Kč. Pro všechny účastníky juniorligy a jejich doprovod máme dárek v podobě vstupenky zdarma. Vstupenky si prosím vygenerujte online na linku  http://beachklubladvi.cz/novinky/16-novinky/184-200-vstupenek-pro-klienty-beachklubu-ladvi-zdarma. Pro přístup je nutné zadat promo kód juniorliga. Vstupenky Vám následně přijdou emailem. Přo kontrole je můžete mít vytisknuté, nebo uložené v telefonu.

 

  1. Parkoviště v areálu bude uzavřené. Proto Vás prosíme, využijte hromadné dopravy (z metra Ládví je to cca 8 minut chůze), nebo můžete parkovat v přilehlých ulicích (modré zóny o víkendu neplatí). Nezapomeňte si ale prosím vzít vstupenky.

 

Jako pozornost Beachklubu pro všechny účastníky jsme připravili v rámci startovného slevovou poukázku v hodnotě 20% na zapečenou tortillu se sýrem a šunkou a k tomu vodu zdarma.

 

Doufám, že si superfinále užijete.

 

Těšíme se na vás

 

Beachklub Ládví